Audi Rs E-Tron Gt, 12 Volt Elektrische Kinder Voertuig Met Muziek Module En Meer!
€ 215,00
Op voorraad
Beschrijving
Deze sportieve elektrische kinderauto is op heel veel details mooi nagemaakt van de echte Audi RS e-tron GT. De Audi kinder voertuig is voorzien van 2x 12 volt aandrijvingen op de achterwielen en heeft 3 verstelbare snelheden tussen de 3 en 5 km per uur. Verder is deze accu auto uitgevoerd met veel opties als: 2 echte deuren, volledig rubberen banden i.p.v. plastic banden, kunstleder zitje, ledverlichting, toeter en muziek en de mogelijkheid om eigen muziek af te spelen via een USB-, mini-SD of MP3-ingang. Met de ‘soft start’ functie zal de auto de snelheid rustig opbouwen. Uw kind voelt dus geen schokje bij het optrekken.
Deze complete accu voertuig wordt geleverd met een 2.4 GHz afstandsbediening waarmee u de auto kunt bedienen, snelheid aanpassen en mocht het nodig zijn de auto pauzeren. De Audi RS e-tron kinderauto is afgewerkt met een hoogglanslak.
| Kleur | rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met TF-, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, digitale voltage weergave |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde wielen, 2 echte deuren |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, tot 60 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 25 kg |
| Afmetingen product | 103 x 58 x 41 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 105 x 55 x 26 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 12.5 kg / 15 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Bentley Bentayga S 12 Volt Elektrische Kinderauto
€ 209,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Audi Rs E-Tron Gt, 12 Volt Elektrische Kinder Voertuig Met Muziek Module En Meer!
€ 205,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Audi Rs6,12 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 219,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.






