Mercedes-Maybach G650 Elektrische Kinderauto, 12 Volt, Rubberen Banden En Meer!
€ 249,00
Op voorraad
Beschrijving
Deze prachtige kinder accu voertuig is een Mercedes-maybach G650. Het betreft een elektrische kinderauto met de maximale opties. Deze uiterst sportieve Mercedes-maybach G650 is voorzien van 2 krachtige 12 volt motoren en rijdt met 3 verstelbare snelheden tussen de 3 en 6 km per uur. Met zijn “soft start” voelen kinderen geen schokje bij het optrekken. De auto is zowel met het gaspedaal als met de meegeleverde 2.4 GHz afstandsbediening te besturen. U kunt de snelheid op de afstandsbediening verstellen en de auto op afstand pauzeren als het moet.
Verder is kinderauto voorzien van een leder zitje, heupgordel, rubberen banden, geveerde wielen, 2 echte deuren, kofferbakje, echt werkende koplampen en een muziek module met USB- MP3- en mini SD-ingang en Bluetooth connectie om eigen muziek af te spelen. Verder is de Mercedes kinderauto afgewerkt met een hoogglanslak.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 6 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met MP3-, Mini SD-, Bluetooth en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, digitale voltageweergave, 2 echte deuren |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde achterwielen, kofferbakje, hoogglanslak |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 113.5 x 71.8 x 59 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 109.5 x 59.5 x 32.5 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 20,50 kg / 24 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 11 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 249,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 249,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Land Rover, Range Rover, 2 Zitter, 24 Volt Elektrische Kinderauto, Rubberen Banden En Meer!
€ 375,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.







