Tractor Rood, 2X 12 Volt Motoren, Elektrische Kindertractor.
€ 209,00
Op voorraad
Beschrijving
Wie droomt niet van een eigen tractor. De elektrische tractor is voorzien van 12 volt aandrijvingen op beide achterwielen en haalt hiermee een maximale snelheid van 5 km per uur. Verder is de tractor uitgevoerd met laadbak, ledverlichting, toeter, muziek en een muziek module met USB- en MP3-ingang om eigen muziek op af te spelen.
Met de ‘soft start’ functie wordt de snelheid rustig opbouwen. Uw kind voelt dus geen schokje bij het optrekken.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 4,5Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met Mini SD-, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, digitale voltage weergever |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, 2 deuren |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 136 x 50 x 52 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 84 x 50 x 40 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 12,30 kg / 15,50 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 239,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Audi Rs6,12 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 209,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Lamborghini Aventador, 2-Persoons 24 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje!
€ 385,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.






