Rollzone Loopauto ‘Vrachtwagen Voor Wegwerkzaamheden’
€ 79,00
Op voorraad
Beschrijving
ROLLZONE loopauto voor kinderen. Stijl: ‘vrachtwagen voor wegwerkzaamheden’. Met een echte kipper en schep wordt spelen fantasierijk. Verder heeft de loopauto muziekjes, sirene geluid en sirene verlichting.
Alle getoonde modellen zijn op voorraad en direct leverbaar. Uiteraard is het ook mogelijk om producten zelf af te halen. Bekijk eventueel onze openingstijden en het afhaaladres. Heeft u vragen m.b.t. een product, neem dan gerust contact met ons op.
| Kleur | Geel |
| Zit hoogte | 28 cm |
| Muziek | 3 muziekjes, sirene geluid en knipperende sirene lichten |
| Opties | Met een echte vrachtwagenkipper en schep |
| Geschiktheid | voor kinderen tot 3 jaar |
| Afmetingen product: | 83 x 28,2 x 48 cm |
| Afmetingen verpakking: | 70 x 27 x 33 cm |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|
Gerelateerde producten
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.











