Range Rover Velar, 12 Volt Kinderauto Met Afstandsbediening En Meer!
€ 229,00
Op voorraad
Beschrijving
Deze prachtige SUV-kinderauto is geproduceerd onder licentie van Land Rover. Het betreft een elektrische kinderauto met veel opties. De Range Rover Velar kinder accu auto heeft een 12 volt accu met 2 krachtige 12 volt motoren en rijdt met 3 verstelbare snelheden tussen de 2 en 5 km per uur. Met zijn “soft start” voelen kinderen geen schokje bij het optrekken. De auto is zowel met het gaspedaal als met de meegeleverde 2.4 GHz afstandsbediening te besturen. U kunt de snelheid op de afstandsbediening verstellen en de auto op afstand blokkeren als het moet.
Verder is kinderauto voorzien van een leder zitje, rubberen banden, geveerde wielen, 2 echte deuren, werkende LED-lampen, dashboard verlichting, USB- MP3- en mini SD-ingang om eigen muziek af te spelen.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen en dashboard verlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met Mini SD-, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, 2 deuren, hoogglanslak |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 122 x 60 x 49 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 121 x 65 x 49 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 15 kg / 18,50 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 12 kg |
|---|
Gerelateerde producten
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.












