Mercedes-Benz Sl65 Amg, 12V Elektrische Kinderauto.
€ 209,00
Op voorraad
Beschrijving
De nieuwste model Mercedes-Benz SL65 is iets compacter uitgevoerd dan zijn voorganger uit 2019. Daarmee is het praktischer in gebruik. De Mercedes SL65 is een prachtige replica van de echte AMG versie. Deze kinderauto is voorzien van 2x 12 volt motoren en rijdt tussen de 3 als 5 km per uur. De Mercedes kinderauto is voorzien van volledig rubberen banden, geveerde wielen en een kunstleder zitje. Overigens heeft het kleine voertuig ook 2 echte deuren, veiligheidsgordel, ledlampen, toeter, muziek knopjes en USB-, en MP3 ingang om eigen muziek af te spelen. Dankzij de ‘soft start’ functie voelen kinderen geen schokje bij het optrekken. De snelheid wordt geleidelijk opgebouwd.
Deze versie is afgewerkt met een hoogglanslak.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Rood |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met Bluetooth, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde wielen |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 108 x 63 x 46 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 109,5 x 56,6 x 29 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 13,50 kg / 17,70 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Can-Am Maverick 2-Persoons Buggy, 24V 14Ah, Leder Zitje, Rubberen Banden
€ 475,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 249,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Lamborghini Sian, 12V Elektrische Kinderauto Met Vleugeldeuren
€ 225,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.





