Mercedes-Benz Gt3 Amg 12 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 225,00
Op voorraad
Beschrijving
De elektrische kinderauto Mercedes Benz GT3 AMG is een stijlvolle en realistische miniatuurversie van de iconische Mercedes Benz, speciaal ontworpen voor jonge avonturiers. Uitgerust met een krachtige 12 volt 5 Ah accu en twee sterke 12 volt motoren, haalt deze kinderauto een topsnelheid van ongeveer 5 km per uur. Dit maakt de auto niet alleen leuk, maar ook veilig voor kinderen van verschillende leeftijden.
Wat deze Mercedes bijzonder maakt, is de aandacht voor detail en comfort. De auto is voorzien van LED-verlichting in zowel de koplampen als de achterlichten, wat zorgt voor een authentieke look, zelfs in het donker. Bij het starten hoor je realistische motorgeluiden
Voor een soepele en comfortabele rit is de kinderauto uitgerust met EVA-banden, die extra grip bieden en geluid dempen op harde ondergronden. Het kunstlederen zitje zorgt voor een luxe uitstraling, terwijl de veiligheidsgordel de nodige bescherming biedt tijdens het rijden. Dankzij het soft start-systeem trekt de auto geleidelijk op, waardoor schokken bij het optrekken worden voorkomen. De elektronische rem wordt automatisch geactiveerd zodra het gaspedaal wordt losgelaten, wat de veiligheid verhoogt.
Deze Mercedes Benz GT3 AMG kinderauto is een uitstekende keuze voor kinderen die in stijl willen rijden, met een combinatie van luxe, comfort en veiligheid in één prachtig ontworpen voertuig.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | wit |
| Vermogen / accu | 12 volt 5Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen en achter lampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, Bluetooth om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 116 x 66 x 44 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 115 x 55 x 29 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 13 kg / 16 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 10 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Mercedes G63, 12 Volt Kinder Accu Auto, Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 219,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 249,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Bentley Bentayga S 12 Volt Elektrische Kinderauto
€ 209,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.









