Mercedes-Benz Gle 450 , 12 Volt Elektrische Accu Auto
€ 259,00
Op voorraad
Beschrijving
Deze prachtige kinder accu voertuig is Mercedes-Benz. Het betreft een elektrische kinderauto met de maximale opties. Deze uiterst sportieve Mercedes-Benz GLE 450 is voorzien van 2 krachtige 12 volt motoren en rijdt met 3 verstelbare snelheden tussen de 3 en 6 km per uur. Met zijn “soft start” voelen kinderen geen schokje bij het optrekken. De auto is zowel met het gaspedaal als met de meegeleverde 2.4 GHz afstandsbediening te besturen. U kunt de snelheid op de afstandsbediening verstellen en de auto op afstand pauzeren als het moet.
Verder is kinderauto voorzien van een leder zitje, veiligheidsgordel, rubberen banden, geveerde wielen, 2 echte deuren, werkende ledlampen, dashboard verlichting, USB- MP3- en mini SD-ingang om eigen muziek af te spelen. Deze versie is afgewerkt met een hoogglanslak.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Blauw |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 6 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen en dashboard verlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, MP3 scherm met muziek en voorleesverhalen, volume is verstelbaar, digitale voltage weergave, 2 deuren |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde wielen, hoogglans lak |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 115 x 70 x 58 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 116 x 61 x 40 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 19 kg /23 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 13 kg |
|---|
Gerelateerde producten
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.













