Mercedes-Benz G63 6X6, 12V Met Rubberen Banden En Meer!
€ 269,00
Op voorraad
Beschrijving
De Mercedes-Benz G63 6×6 is de ultieme elektrische kinderauto voor jonge avonturiers. Deze indrukwekkende replica combineert stijl, kracht en functionaliteit om kinderen een unieke rijervaring te bieden.
Met een krachtige 12V10Ah accu en zes 12V-motoren (één op ieder wiel) levert deze kinderauto uitzonderlijk vermogen en optimale aandrijving op alle zes de wielen. Hierdoor rijdt de auto moeiteloos op uiteenlopende ondergronden. De zes EVA-banden zorgen niet alleen voor een comfortabele rit, maar bieden ook extra grip en duurzaamheid. Voor- en achtervering zorgen voor stabiliteit en maken het rijden zelfs op hobbelige paden aangenaam.
Het stoere carrosserieontwerp is afgewerkt met een hoogglans lak, waardoor de auto een luxe en realistische uitstraling krijgt die direct opvalt.
Het kunstlederen zitje met een verstelbare veiligheidsgordel biedt een luxe en veilige zitplaats voor je kind. De ingebouwde koplampen maken de auto niet alleen realistischer, maar verbeteren ook de zichtbaarheid tijdens ritjes in de schemering. Een automatische rem activeert direct zodra het gaspedaal wordt losgelaten, wat bijdraagt aan de veiligheid.
De Mercedes-Benz G63 6×6 is ook een feest voor muziek- en geluidsliefhebbers. Met de muziekmodule kunnen kinderen genieten van hun favoriete nummers via een USB-, MP3- of SD-kaartingang. Daarnaast beschikt de auto over ingebouwde muziek en leuke geluidseffecten voor extra plezier tijdens het rijden.
Deze elektrische kinderauto biedt een perfecte balans tussen speelplezier en veiligheid, met een stoer en realistisch ontwerp dat indruk maakt. Of het nu gaat om een ritje in de tuin, op de oprit of in het park, de Mercedes-Benz G63 6×6 zorgt voor eindeloos rijplezier en onvergetelijke avonturen.
Kwaliteit: Door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is gebruikelijk en geldt voor alle modellen, ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waarop meer te zien is.
| Kleur | Zwart |
| Vermogen / accu | 12 volt 10Ah accu |
| Aandrijving | 6x 12 volt motoren, een motor op iedere wiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 6 km per uur |
| Verlichting | koplampen, achter lampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, voor- en achtervering,6 motoren |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, tot 60 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 120 x 60 x 35 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 120 x 60 x 35 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 20 kg / 25 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 11 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 249,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Lamborghini Aventador, 2-Persoons 24 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje!
€ 385,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Can-Am Maverick 2-Persoons Buggy, 24V 14Ah, Leder Zitje, Rubberen Banden
€ 475,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.









