Mercedes Benz Eqg, 12 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 269,00
Op voorraad
Beschrijving
Ontdek de Mercedes-Benz EQG kindervoertuig! Dit 12V voertuig biedt een spannende rijervaring met hoogwaardige kenmerken en comfort. Met een krachtige 12 volt 9Ah accu en twee 12 volt motoren – één op elk achterwiel – biedt de EQG uitstekende prestaties en nauwkeurige besturing. Met 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur, ‘soft start’-functie en elektronische rem biedt het een veilige en soepele rit.
De EQG is uitgerust met LED-verlichting in de koplampen, achterlampen, dashboard en om de auto heen voor optimale zichtbaarheid, zelfs in het donker. Het beschikt ook over realistische geluidseffecten bij het starten van de motor, een toeter en een muziekmodule met MP3- en USB-poorten, evenals een Bluetooth-verbinding en verstelbaar volume voor eindeloos speelplezier. Met een digitale voltage weergave blijf je op de hoogte van de batterijstatus.
De Mercedes-Benz EQG staat stevig op volledig rubberen banden voor optimale grip op verschillende ondergronden. Het kunstlederen zitje is voorzien van een 3-punts veiligheidsgordel voor extra bescherming. Deze kinderaccu auto biedt niet alleen een opwindende rijervaring, maar ook comfort en luxevoor jonge avonturiers.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Wit / Zwart |
| Vermogen / accu | 12 volt 9Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen, dashboard verlichting en extra verlichting om de auto heen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde achterwielen |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 121 x 74 x 62 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 115 x 64 x 32 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 24 kg / 30 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 13 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Can-Am Maverick 2-Persoons Buggy, 24V 14Ah, Leder Zitje, Rubberen Banden
€ 475,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Audi Rs6,12 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 209,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 249,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.







