Jeep Grand Cherokee, 12 Volt Elektrische Kinderauto, Leder Zitje En Meer!
€ 265,00
Op voorraad
Beschrijving
Ontdek de avontuurlijke wereld van de speelgoed Jeep Grand Cherokee, een elektrische kinderauto die jouw kleintje een spannende en realistische rijervaring biedt! Deze elektrische kinderauto is uitgerust met een krachtige 12 volt 7Ah accu, wat zorgt voor een langdurig en betrouwbaar speelplezier. Met 2x 12 volt motoren, één motor op ieder achterwiel, kan jouw kind soepel en veilig rijden. Met 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur, kunt uw zelf de gewenste snelheid kiezen. Dankzij de ‘soft start’ rijdt de auto soepel weg zonder schokken. Bovendien kan de Jeep Grand Cherokee zowel vooruit als achteruit rijden en heeft het een elektronisch remmechanisme wanneer het gaspedaal wordt losgelaten.
Deze elektrische kinderauto is niet alleen uitgerust met stoere LED-verlichting in de koplampen en achterlampen, maar biedt ook interactieve functies. Van het realistische motor geluid bij het starten tot de toeter en muziekknopjes, jouw kindje zal zich een echte bestuurder voelen. De ingebouwde muziekmodule heeft een MP3- en USB-ingang, zodat ze hun favoriete muziek kunnen afspelen. Het volume is verstelbaar en er is zelfs een batterij-indicator om in de gaten te houden wanneer het tijd is om op te laden.
Met volledig rubberen banden en geveerde achterwielen biedt de Jeep Grand Cherokee een comfortabele en soepele rit. Het kunstlederen zitje met veiligheidsgordel zorgt voor een veilige en comfortabele zitpositie voor jouw kleintje tijdens het rijden. Verder is deze versie afgewerkt met een hoogglanslak.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Blauw |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 3 verstelbare snelheden tot 5 km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter lampen |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, batterij indicator |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde achterwielen, hoogglanslak |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 6 tot 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 1-zitter |
| Geschiktheid | Voor kinderen tot 5 jaar tot maximaal 30 kg |
| Afmetingen product | 114 x 76 x 58 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 116 x 62 x 38 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 17,70 kg / 23 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 13 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Mercedes G63, 12 Volt Kinder Accu Auto, Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 219,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 239,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Audi Rs6,12 Volt Elektrische Kinderauto Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 209,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.










