Corvette Stingray, 2-Persoons Elektrische Kinder Voertuig, 12 Volt Met Rubberen Banden, Leder Zitje En Meer!
€ 339,00
Op voorraad
Beschrijving
Deze prachtige 2-zits kinder accu voertuig is geproduceerd onder de licentie van Chevrolet (merkeigenaar). De Corvette Stingray is uiterst sportief zoals het hoort. De kindervoertuig is voorzien van 2 krachtige 12 volt motoren en heeft 3 verstelbare snelheden tot 6 km per uur. Dankzij de “soft start” functie voelen kinderen geen schokje bij het optrekken. De snelheid wordt rustig opgebouwd. De auto rijdt zowel met het gaspedaal als met de meegeleverde 2.4 GHz afstandsbediening.
Verder is kinderauto voorzien van een kunstleder zitje, veiligheidsgordel, rubberen banden, geveerde wielen, 2 echte deuren, koplampen, dashboard verlichting, muziek module met TF-, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
Kwaliteit: door het productieproces kunnen er enige vegen, schaven, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op het elektrisch speelgoed. Onderdelen zijn soms niet 100% naad op naad afgewerkt. Dat is best gebruikelijk en geldt voor alle modellen ongeacht waar u deze aanschaft. Vooral zwart is een kleur waar meer op te zien is.
| Kleur | Wit |
| Vermogen / accu | 12 volt 7Ah accu |
| Aandrijving | 2x 12 volt motoren, een motor op ieder achterwiel |
| Rijden | 2 verstelbare snelheden tot 6km per uur |
| Verlichting | Ledverlichting: koplampen, achter verlichting en dashboard verlichting |
| Muziek / multimedia | Motor geluid bij het starten, toeter en muziek knopjes, voorleesverhalen, muziek module met MINI SD-, MP3- en USB-ingang om eigen muziek af te spelen, volume is verstelbaar, voltage meter |
| Bijzonderheden | Volledig rubberen banden, kunstleder zitje met veiligheidsgordel, geveerde wielen |
| Afstandsbediening | 2.4 GHz afstandsbediening met verstelbare snelheden en pauzeer functie |
| Oplaadtijd & speeltijd | 8 uur opladen, 60-90 minuten speeltijd op een vlakke weg |
| Aantal zitplaatsen | 2-zitter |
| Geschiktheid | Voor 2 kleine kinderen of 1 kind tot 7 jaar tot maximaal 40 kg |
| Afmetingen product | 128 x 71 x 51 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Afmetingen verpakking | 131 x 74 x 37 cm (lengte x breedte x hoogte) |
| Gewicht product / verpakking | 20,30 kg / 26 kg |
Aanvullende informatie
| Gewicht | 13 kg |
|---|
Gerelateerde producten
-

Mercedes-Benz Glc 63, Elektrische Accu Auto Met Muziek Module En Meer!
€ 249,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Land Rover, Range Rover Evoque, 12 Volt Kinder Accu Voertuig
€ 239,00 Toevoegen aan winkelwagen -

Can-Am Buggy, 24V Elektrische Kinderauto Met Eva Banden En Kunstleder Zitje!
€ 299,00 Toevoegen aan winkelwagen
Winkelwagen
Productcategorieën

A. Smit heeft altijd een ruim assortiment modellen op voorraad staan.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.
Maak gerust een afspraak voor een vrijblijvend advies of kijkje in onze showroom, de koffie staat klaar! Mocht uw keuze op dit moment niet in de winkel voorradig zijn, dan kunnen wij deze meestal zeer snel voor u bestellen.






